Šiltas žodis, šypsenos, jaukus bendravimas… Atrodo, nieko nekainuoja, bet daug perka. Būtent taip šį ketvirtadienį „Baltai juoda“ savanoriai skaidrino dažnai pilką Kauno slaugos ligoninės gyventojų kasdienybę. Pacientė Edita šventė savo 53 – ąjį gimtadienį. Tai išdavė virš lovos pakabintas žalias balionas. „Turiu keturis vaikus – dvi dukras, du sūnus ir esu labai laiminga“,- kalbėjo ji. Argi ne keista?

Kitoje palatoje vyriškiai Algirdas, Alfonsas ir Antanas savanorius pasitiko žvalūs ir energingi, nors ir subintuotom rankom. Juokavo: „Neblogai mergaičių padavė“. Kalbos liete liejosi – dalijosi gyvenimo išmintimi, pasakojo apie tai, kad 20141113_175218vienas jų buvo futbolininkas (1969 metais žaidė už Kauną), kitas –  muzikantas.

Veiklos koordinatorė Sigrida Taparauskaitė: „Savanoriauju čia metus ir tris mėnesius. Bandau įsigilinti į kiekvieną situaciją. Kiekviena jų skirtinga“.

Raminta Vaičiulevičiūtė: „Sutinki žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių. Reikia padėti, nes galbūt ir tau kada nors gali taip nutikti“.

Pasidaliję gerumu ir prisipildę širdis žmonių energijos bei gyvybingumo, savanoriai iškeliavo tęsti prasmingų darbų. Žadėjo sugrįžti.