Šaltoką žiemišką vasario 6 dienos vakarą komandos rinkosi į „Baltai Juoda” organizuojamą protmūšį „Apie viską“, kurio metu smagiai bei nuotaikingai laiką leido dalyviai. Taip pat renginio metu sužinojo naujos informacijos vienomis ar kitomis temomis, pasisėmė naujų įdėjų, o svarbiausia laimėjo šaunius prizus. Iš visos širdies norime padėkoti mūsų renginio rėmėjams: teatras „KITAS KAMPAS“, pabėgimo kambariui „INFINITY ROOM“ ir kartodromui „Kartlandas Kaunas“.

„Labai patiko renginys, geros emocijos, jauki ir svetinga atmosfera, geri klausimai, ypač mums patiko paskutinė 5 rungtis. Labai dėkojame, tikimės kad dar kada organizuosit protmūšį, o mes prižadame būtinai sudalyvauti vėl!“ – gera sulaukti tokio atsiliepimo iš dalyvės Sandros.

Mūsų viena iš protmūšio organizatorių, Neringa Barauskaitė, taip pat džiaugėsi, kad susirinko tiek daug šaunių ir linksmų komandų. Jai antrino ir mūsų narė Laura Gaidelytė: “Pirmą kartą dalyvavau protmūšyje ne kaip rengėja, o kaip eilinė dalyvė. Prisipažinsiu, jog ir jaudulio, ir juoko bei galvos skausmo daugiau nei ten stovint prieš visus ir prižiūrint tvarką. Tačiau komandinis darbas ir savęs išbandymas tikrai sudėtinguose arba juokingai paprastuose klausimuose yra viso to vertas. Dar ir daugiau dalyvausiu bei neatsisakysiu kada nors pasisėmus minčių ir pati kokį protmūšį surengti. Tiesa, užėmėm paskutinę vietą, tačiau tikrai nenusiminėm, juk gavo ananasą!“.

 

„Baltai Juoda“ narė Vaida Bubnytė