Ech, šeštadienį plušėjom iš peties!

„Kavinė Kitaip” spirgėdama iš nekantros – laukia Šv. Kalėdų! Skubiai puošiasi, ruošiasi, dailina eglutes firminiais „made in Apuolė” žaisliukais, o Kavinė nebūtų Kavinė, jei žaisliukai nebūtų – VALGOMI! :)
Tądien Vilijampolės soc. globos namai priminė jaukią, didelės šeimynos kepyklėlę iš kalėdinės pasakos: viens kitam patalkindami, kiekvienas jautėsi (ir buvo!) pats svarbiausias. Vienas ritmingai minkė ir kočiojo tešlą, kitas formavo širdutės ar mėnulio formos išpampusius meduolius, trečias lydė patrakusių bičių suneštą medų, o galiausiai visi kartu – apšlakstėme meduolius žaismingais pabarstukais.

Nektariškai saldus, medaus ir kepančio traškaus bei apskrudusio meduolio aromatas – pataikavo net patiems kaprizingiausiems skonio receptoriams! :) Gal dėl to, kad daugiausiai čia įdėjome – MEILĖS? :)

Pagaminti kvapnieji meduoliai akimirksniu tiesiog ištirpo burnoje! Bet nepagalvokit, kad visus juos taip jau ir sušlamštėme! (nors, oj kaip norėjosi!) Likusiais papuošime eglutes, kurios dovanų keliaus „Pilietiškose Kalėdose” dalyvaujančioms šeimoms.

 

Virtuvės magija kartu užsiiminėjo: Viktorija O. Gužaitė, Miglė Sketerytė, Greta Urkytė.

Veiklos vadovės ir pačių skaniausių pasaulyje meduolių kepimo virtuozės – MARIJA Jasinskaitė ir MODESTA Paklonskaitė.

 

Redagavo: Skirmantė