Praėjusį šeštadienį Vilijampolės socialinės globos namuose atidarytas naujas ir išsiilgtas „Kavinės kitaip“ sezonas. Susitikimas buvo tikra pasaka saldėsių gurmanams – čia gaminti trapūs sluoksniuočiai su miniatiūriniais obuoliukais ir cinamono pabarstukais.

Savanoriai, kartu su auklėtiniais, kas antrą šeštadienį čia vėl nirs į eksperimentinį receptų pasaulį (kiek dėti? – pilk „iš akies“!) ir atradinės naujų skonių gelmes :)

Savanorės Akvilė, Martyna ir Julija kviečia padegustuoti užsiėmimo įspūdžius:

Akvilė ir Martyna: „Ankstus šeštadienio rytas kiekvieno savanorio, įžengusio į Vilijampolės socialinės globos namus, pasaulį praturtino naujomis spalvomis. Daugumai iš mūsų tai buvo pirmoji „Kavinė kitaip“.

Stengiantis bent truputėlį suvokti šiuose namuose gyvenančių jaunuolių pasaulį, buvo nepaprasta jausti, kad vien savo apsilankymu gali juos pradžiuginti. Vos tik atėję išgirdome nuotaikingą ir nuoširdų pasisveikinimą: „Labas, mano meile!“.

Kiek nedaug tereikia, kad kažkam praskaidrintum dieną! O ją skaidrinom dar ir gamindami bei bendraudami. Šįkart kepėme sluoksniuotos tešlos krepšelius su obuoliais ir cinamonu. Vieni lupo ir pjaustė obuolius, kiti kočiojo tešlą – tiesiog mėgavomės procesu! Ir, be abejo, rezultatu – kvapniais krepšeliais, karšta kakava ir bendryste. Savanoriauti nebuvo taip baisu, kaip galbūt atrodė” :)

Julija: „Džiaugiuosi, kad galėjau prisijungti prie Apuolės jaunimo lankymo, kartu gaminti maistą ir kad yra žmonių, kurie ne tik organizuoja vertingas veiklas, bet ir įtraukia kitus savanorius. Visi kartu galime patirti darymo gera džiaugsmą!”.

Kitas „Kavinės kitaip” užsiėmimas - lapkričio 8 d.

Mėgsti gaminti, degustuoti ir smagiai pašėlioti skalambijant puodų ir šaukštų fokstrotams? Kviečiame prisijungti!