Kauno merginų socializacijos centre „Saulutė” sekmadienį vyko emocijų suvokimo žaidimai, kuriuos vedė Virginija ir Eglė. Tema – fantazijos. (Jas iškedenome kaip reikiant!).

Pasakoja Virginija:

„Sekmadienį žaidėme du žaidimus: pirmame reikėjo uždavinėti keistus klausimus (pvz.: „Girdėjau, kad valgai keptus tarakonus?”), o užklaustasis turėjo atsakyti: „Tikrai taip!” ir tada argumentuoti: „Bet juk jie patys skaniausi!”.

Kitiems teko aiškintis, kodėl valgo su kojomis!

Buvo marios juoko! :D

Po žaidimo aptarėme, kad ir gyvenime dažnai pasitaiko keistų klausimų, kuomet reikia mokėti gudriai išsisukti: gal, tiesiog, šmaikščiai atsakyti, o gal pačiam klausiančiajam irgi užduoti keistą klausimą.

Antra užduotis – istorijos kūrimas. Reikėjo tęsti istoriją po sakinį (nematant pradžios). Turėjome 4 komandas po 5-6 merginas, dviem komandom fantazija taip užvirė, kad teko ieškoti antro lapo istorijai tęsti! Flomasteriai ir vėl buvo naudojami ne tik tiesiogiai, bet ir paišymui ant rankų”.

xxx

O antradienį socializacijos centre sulaukėme VDU Karjeros centro specialistės Jovitos Gudaitytės. Ji patarė kaip siekti karjeros ir nebijoti viršyti savo galimybes. Kartu atlikome Holando testą, nurodantį kurioje srityje turime daugiausia gabumų pasiekti karjeros aukštumų. Iš 6-ių tipų asmenybių (realistas/tyrėjas/menininkas/socialus/verslininkas/siekiantis susitarimo) – daugiausia radome socialių, t.y. linkusių būti pagalbininkais, padėti kitiems.

+ Darkart sveikiname šiandien savo 18-ąjį gimtadienį šventusią ir savanoriauti uoliai atvykusią Juditą Musteikytę! :)

(Parengė Skirmantė Javaitytė)