Šiandien Kauno merginų socializacijos centre „Saulutė“ lankėsi verslininkas, renginių organizatorius, UAB „Lietuvis“ vadovas ir puikus motyvatorius – MARIJUS OLEKAS.

Charizmos nestokojantis svečias išklojo savo sėkmės istoriją: kaip nuo mažens girdėjo „O šitas pyplys – verslus!“, būdamas 14 m. pradėjo (už)dirbti ir žingsnis po žingsnio narsiai keliavo savo tikslo link. Kelionės tęsėsi iš per svečias šalis: Ameriką, Angliją… „Galėjau ten likti ir greitai susikurti gerovę, bet – grįžau. Nes tėvynėje aš PILIETIS, čia mano gimtinė, šeima, kultūra. O svetur visad ir liksi „svetimkūniu“. Šiandien jis sėkmingai valdo įmonę (neseniai organizavo renginį 100-ui svečių, dėl kurių dirbo rekordinis skaičius – net 190 (!) darbuotojų) ir nuolat dalijasi savo patirtimi su jaunąja karta.

„Iš dangaus man niekas nenukrito. Būdavo, kad tekdavo tikslo siekti itin sunkiai ir per sukąstus dantis įrodinėti, kad vis tiek kažką sukursiu. Ir aš įrodžiau su kaupu! Jei galėjau aš – galite ir jūs. Būkite drąsios“, – savo svajonių ragino siekti svečias ir pridūrė: „Tačiau, kad taptum profesionalu – turi nuožmiai, sunkiai ir nuosekliai dirbti. Bent 10 metų. Kiekviena gali tapti gerbiama, neprilygstama specialiste, būti mylima, gyventi gražiai ir įdomiai. Tik atminkit, viską reikia susikurti PAČIOMS!”.

Svečias spėjo panagrinėti ir kelių merginų karjeros žingsnius: vienai patarė nuo ko pradėti siekiant tapti stiuardese, kitai – kaip „įsukti“ grožio verslą, trečiai – kaip tapti aktore ir iškopti į didžiąją sceną.

xxx
Socializacijos centras – tik tarpinė stotelė, visas gyvenimas – jūsų rankose, mielos socializacijos centro gyventojos. Jei įdėsit toną pastangų, pasieksit daugiau, nei tikėjotės. Laikas tam įgyvendinti atėjo – DABAR!!

(Skirmantė Javaitytė)