Akcija „Pilietiškos Kalėdos“

„Baltai Juoda“ – tai pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija. Jaunimo, kuris ne laukia ar skundžiasi, o veikia – sprendžia aktualias problemas, vykdo socialines akcijas („Atspėk negalią“, „Netapk kėgliu kelyje“ ir t.t. ) ir yra užkrečiantis pavyzdys visiems, nes organizaciją nuolat papildo nauji nariai.
Jau antrus metus ši organizacija vykdo akciją „Pilietiškos Kalėdos“ – dalinasi švenčių džiaugsmu, gerumu ir šiluma su tais, kurių namus jos aplenkė. Šį kartą akcija vyks 2015 m. sausio 3-ą dieną prieš Trijų Karalių šventę – bus lankomi vieniši seneliai bei nepasiturinčiai gyvenančios šeimos, dalinamos kuklios dovanėlės. Prisimenant lietuviškas tradicijas, simboliškai akcijos ambasadoriais taps trys riteriai. 02111
Akcija vyks dviem etapais:
I etapas. Gruodžio 20–ąją dieną bus lankomi vieniši seneliai ir skurdžiai gyvenančios šeimos, dalinamos elgutės, jų šakos (gautos gruodžio 18 dieną, 13 val. iš Kauno miškų urėdijos) papuoštos „Baltai Juoda“ savanorių gamintais žaisliukais.
Kūrybinės dirbtuvės „Baltai juoda“ būstinėje:
• Savanorių surinktų dovanų pakavimas.
• Rėmėjų dovanų skirstymas pagal sąrašus.
Prasmingai praleistą šeštadienį užbaigs smagus vakarėlis, kur „Baltai Juoda“ būstinėje dalinsimės dienos įspūdžiais bei būsimųjų švenčių nuotaikomis.
II etapas. Sausio 3 – ąją „Baltai Juoda“ savanoriai renkasi prie Kauno pilies, susiskirsto į ekipažus ir vyksta į:
• Kauno klinikinę ligoninę (vaikų pulmonologinis skyrius) – tuberkulioze sergančių vaikų lankymas;
• Pas senelius ir skurdžiai gyvenančias šeimas į namus ( sąrašai iš Kauno slaugos ligoninės, labdaros ir paramos fondo „Aušta“).
Vyksta šiltas ir jaukus bendravimas bei dovanėlių rinkinių dalinimas. 00916
Dovanos:
Iš rėmėjų ( ilgai negendantys maisto produktai; iš „Gintarinės vaistinės“ – arbatos, kremai, dantų šepetėliai);
„Suneštinės“ dovanos ( žaislai, rūbai, knygos, stalo žaidimai, maisto produktai, vilnoninės kojinės, sveikinimai ir t.t.).
Moksleiviai ir studentai prisideda prie akcijos dovanas atnešdami į jų priėmimo punktus šiose mokymo įstaigose, organizacijose bei bendrabučiuose (iki gruodžio 21 d.):
Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje;
Garliavos Jonučių gimnazijoje ir progimnazijoje bei Juozo Lukšos gimnazijoje;
KTU fakultetuose;
VDU bendrabučiuose;
VšĮ Kauno Jėzuitų gimnazijoje;
VšĮ „Baltai Juoda“ būstinėje (Studentų g. 50, 335 aud.).

Kontaktinis asmuo Elena 868607238

Daugiau informacijos FACEBOOK