Kauno merginų socializacijos centre „Saulutė“ – vėl svečiai! Sekmadienį čia atvyko verslininkė, modelis, harmoningo gyvenimo propaguotoja – JURGITA KIGUOLĖ.

Viešnia čia lankėsėi jau antrą (!) kartą. Kodėl? „Viskas labai paprasta. Norėjau ten sugrįžti ir bent kažkuo prisidėti prie šviesesnės jų dienos :)”, – atviravo Jurgita. Ir jai pavyko!!

Moteris pasakojo apie įvairius akmenis/mineralus/kristalus bei jų gydomąsias savybes. Jurgita jau kelerius metus domisi akmenų paslaptimis, juos renka, kolekcionuoja eksponatus iš viso pasaulio.

Jurgita kantriai mokė merginas verti apyrankes iš akmenukų, pasakojo apie kiekvieną jų, pavyzdžiui sužinojome, kad karneolis pritraukia daugiau meilės į gyvenimą. Apyrankės simbolizuoja pokyčius – „Saulutės” merginos pasižadėjo per 2016-uosius pakeisti bent tris dalykus savo gyvenime. Tikime, kad pavyks!!
Prieš iškeliaudama, viešnia merginoms padovanojo kalną knygų, o kad skaitymas neprailgtų – ir pundą saldainių :)
Valanda laiko: jaukus pokalbis, apyrankių dirbtuvėlės, šilta šypsena, globėjiškas rūpestis kiekviena jų – ir diena jau praskaidrinta! Buvo jauku ir miela širdžiai :)
Merginos dėkoja gerajai fėjai Jurgitai ir taria riebų – „A-ČIŪ!!!”.

O juk prieškalėdinis sekmadienis: savanoriai ir Jurgita sau zujtų po parduotuves, penktą prakaitą liedami ir dovanų ieškodami ar kūčiukus į pieno katilą raugtų, ar galiausiai silkes į patalus vyniotų – kaip normalūs lietuviai, tai ne! – Sugalvoja savo auksinį laiką – skirti savanorystei (!!). Bet, buvo verta! Ir taip gera, kažkur ten kur širdis, jokioj krautuvėj to neužmatysi ir nenusipirksi. Juk ne veltui „Mažojo Princo“ išmintis byloja: „Matyti galima tik širdimi. Svarbiausi dalykai akimis nematomi”.
Tikrų Jums švenčių – aplankykit šeimynykščius. Tai didis turtas! Iki! :)

Skirmantė Javaitytė

2015.12.21