2014 m. birželio 7 d. Kauno Santakos parke dalyvavome bendruomenių ir šeimų sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienoje „Judėkim ir būkim sveiki kartu“.
Renginys buvo turtingas įvairiausių veiklų: bendruomenių sporto varžybos ir individualios rungtys, pamokėlės apie sveiką gyvenseną, pirmosios pagalbos pamokos. Jas vedė čia pat budėję medikai.

003
Santakos parke susirinkusieji rungėsi paplūdimio tinklinio aikštelėje, įvairiose estafetėse. Kauniečiai taip pat galėjo išbandyt jėgas 30 metrų bėgimo rungtyje, figūriniame važiavime dviračiais, virvės traukime ir šiaurietiško ėjimo rungtyse. Šeimos ir bendruomenės stebėjo inscenizuotas riterių kovas, kol mažieji šėlo gamtoje pūsdami muilo burbulus. Didžiulių ovacijų susilaukė policijos pareigūnų pasirodymas su šunimis. Susirinkusieji į sveikos gyvensenos šventę taip pat stebėjo egzotišką „Tai či” pasirodymą, o vėliau kinų kovos meno galėjo pasimokyti patys.
Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo dienoje varžėsi per 120 dalyvių, taip pat visas būrys Kauno miesto ir rajono bendruomenių.
Daugiau apie renginį skaitykite spaudoje:

delfi.lt  kbca.lt