AKCIJA „TUŠTI NAMAI“

Kiekvieną kartą išgirdus, kad kelyje žuvo žmogus, mane apima slegiantis liūdesys. Ir tik po to, kai kelyje dėl tos pačios priežasties žuvo jaunėlis brolis – aš supratau, kad apie savo liūdesį būtina labai garsiai pasakyti.
„Baltai Juoda“ savanorė

Matydami ypač jautrią ir vis dažniau visuomenėje girdimą problemą apie neatsakingą vairuotojų elgesį kelyje bei minėdami Tarptautinę gyvybės dieną, pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacija „Baltai Juoda“ kviečia savanorius š. m. balandžio 24 dieną jungtis į netradicinę akciją „Tušti namai“.
Iniaciatyvos pavadinimu „Tušti namai“ pasakoma, kad kiekvienas nelaimingas įvykis, kurio metu žuvo žmogus, jo buvusiuose namuose palieka slegiančią tuštumą. Dėl šios priežasties akcijos simboliu buvo pasirinktas „namukas“.

„Namukus“ pirmajame akcijos etape gamins patys savanoriai. Jis bus stiklinis, o viduje degs žvakė, atspindinti patį žmogų – šviesos ir šilumos nešėją. Ant „namuko“ stogo savanoriai pateiks trumpą skaudaus įvykio aprašymą. Tokiu būdu stengiamasi parodyti, kad kiekvienas namukas yra konkretų asmenį menantis simbolis.

Akcijos dalyviai kartu su studentais, baikeriais bei policijos pareigūnais Kauno mieste ieškos pateiktuose žemėlapiuose pažymėtų nelaimingų įvykių vietų, lydimi Kauno apskrities policijos pareigūnų, statys pagamintus „namukus“. Ši akcija – ne tik simbolinė pilietiška jaunimo iniciatyva. Tai skaudus realybės parodymas, kai kalbame apie buvusius nelaimingus įvykius, kad išvengtume ateityje gresiančių.

Prisijunkime VISI, galintys aplinkiniams pasakyti, kad norime būti saugesni.

Akcijos pradžia Balandžio 24d. 19.00 val. renkamės prie Aleksoto aerodromo vartų.

Kontaktinis asmuo:

Artūras Karpavičius tel.+37062591999

Aiva Mezėnaitė tel. +37061282756

RENGINYS FACEBOOK’e

info@baltaijuoda.lt

LAUKIAME!